isshREEF 400/800 24V črpalka

isshREEF 400/800 24V črpalka

OdgovorNapisal/-a Isshino dne 25 mar 2011 20:39

Pred slabe pol leta sem razmišljal kako bi lahko razvil kvalitetno, tiho ter čimbolje nastavljivo črpalko, ki bi postala srce najmanjših skimerjev iz serije isshREEF. Takoj po novem letu me je na domu pričakal paket z črpalkami katere sem izbral za testiranja. Sledili so ekstremni testi in zloraba črpalk.
Končno je končan projekt testiranja in dodelave črpalke za nova skimerja serije 400 in 800 je pri koncu. Črpalka je močno presenetila saj je sorazmerno tiha (ni še dead silence a jo bom z še par detajli dodatno stišal) in je izjemno enostavna za nastavitve tako obratov (pretoka vode) kot tudi pretoka zraka. Pena ki jo črpalka proizvaja ob pravih nastavitvah je zelo gosta z izjemno malimi mehurčki. Trenutno bo ptrebno nekaj energije in časa še usmeriti v še dodatno dušenje zvoka (upam da bo težava z zvokom urejena s primernimi silikonskimi podstavki)

Toliko zaenkrat ob priliki pa poslikam ter mogoče postrežem s krajšim filmom.
Uporabniški avatar
Isshino

Št.: 721
Kraj: Ajdovščina
Izkušnje: 30 let, morska 25 let

Re: isshREEF 400/800 24V črpalka

OdgovorNapisal/-a Clownfish dne 16 maj 2011 22:24

Isshino Napisal/-a:Toliko zaenkrat ob priliki pa poslikam ter mogoče postrežem s krajšim filmom.

No ko si nas že malo zrajcal z to novico je prav da vse skupaj podkrepiš še z kakšno sliko ali videom !
Uporabniški avatar
Clownfish
Administrator

Št.: 8742
Kraj: Ljubljana
Izkušnje: akv. morska 17let

Re: isshREEF 400/800 24V črpalka

OdgovorNapisal/-a Isshino dne 17 maj 2011 8:37

Nažalost je zelo veliko pomanjkanje časa. Še diham bolj na apnea stil... :)

Vam pa obljubim da se bo stanje v kratkem izboljšalo in bo veča časa na take zadeve.
Uporabniški avatar
Isshino

Št.: 721
Kraj: Ajdovščina
Izkušnje: 30 let, morska 25 let

Vrni se na IsshReef