OLYMPUS SP-560UZ

Fotografiranje akvarija in podvodna fotografija

OLYMPUS SP-560UZ

OdgovorNapisal/-a Berdon dne 28 jan 2009 22:23

Predmet: Moj morski akvarij - Suzana

Clownfish Napisal/-a:
Suzana Napisal/-a:Fotografiram u My programu, tu sam si namjestila WB, zasićenje, kontrast, ISO i sve ostalo kako mi se najviše sviđa i mogu reći da sam vrlo zadovoljna, iako mi je trebalo dobrih 10 mjeseci da skužim ovaj aparat :roll:

Nam lahko zaupaš kakšne so tele nastavitve?

Aparat je res nevrjeten. nekaj časa sam uporabljal CANON EOS D5, samo je bil nekoliko prezahteven za moje znanje :oops: ( menjaj oblektive, pazi na svetlobo, glej kot,... ). Ko me je lani pot peljala čez lužo, ( NYC ), mi je kolega "fotograf" predlagal, da naj kupim OLYMPUS SP-560, ki je takrat ravno prišel na trg. Aparat je enostaven za uporabo. Sam se na fotografijo niti ne spoznam kaj dosti, ( zaslonka, kontrast,... ), vendar ko sem videl Suzanin akvarij fotografiran z istim aparatom sem si rekel, da mora tudi meni kaj uspeti :lol: . Fotografija pove več kot 100 besed :

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar
Berdon

Št.: 1490
Kraj: Koper
Izkušnje: akv.19let, morska 2leti

Re: OLYMPUS SP-560UZ

OdgovorNapisal/-a Borut dne 28 jan 2009 22:50

Moj aparat je precej boljši od tega (OLYMPUS E510), samo poglej moje slike, nikakve, katastrofa, sploh nimam pojma kako kaj nastaviti :evil: in ti Berdon kot vidim si se naučil teh funkcij, kako ti je uspelo v nekaj minutah :bom: , vidim da si mož za vse :!: :!: :!: :?: :?: :?: :D
Uporabniški avatar
Borut

Št.: 3224
Kraj: Ajdovščina, Selo
Izkušnje: Morska akv. od 2001

Re: OLYMPUS SP-560UZ

OdgovorNapisal/-a Berdon dne 28 jan 2009 23:08

asjan Napisal/-a:Moj aparat je precej boljši od tega (OLYMPUS E510), samo poglej moje slike, nikakve, katastrofa, sploh nimam pojma kako kaj nastaviti :evil:

To je enaka zgodba kot z mojo D5. To so že pol profesionalni aparati, ki po mojem zahtevajo precej znanja in zanimanja.
asjan Napisal/-a:in ti Berdon kot vidim si se naučil teh funkcij, kako ti je uspelo v nekaj minutah :bom:

Žal ni trajalo samo nekaj minut :evil: .

Recept pa je 8) :
Domače pošlji na celodnevni izlet ali še raje kak vikend paket v ene toplice. Tako boš ostal ti, akvarij, aparat in nihče, ki bi ti jih RAZBIJAL :D. Poleg tega pa si lahko še kaj prebereš, ( navodila aparata :wink: ), kot npr. čalnek o fotografiji iz revije AKVARIJ letnik 2 št.2 .
Uporabniški avatar
Berdon

Št.: 1490
Kraj: Koper
Izkušnje: akv.19let, morska 2leti

Vrni se na Fotografija