PROGRAM ZA OBDELAVO VIDEA

Fotografiranje akvarija in podvodna fotografija

PROGRAM ZA OBDELAVO VIDEA

OdgovorNapisal/-a Berdon dne 28 jul 2008 19:47

Zanima me katere programe uporabljate "ce jih", za obdelavo video posnetkov. Sam sem precej casa uporabljal MICROSOFT-ov Windows MOVIE MAKER. Vendar je zadnje case z njim nekaj narobe :!: :?: :!: :?: . Tu pa tam kar zamrzne ali pa se celo noce niti odpreti. Odprava napake je mozna samo z na novo nalozenim operacijskim sistemom :( . Ali pa ga jaz drugace ne znam popraviti :oops: . Neglede na to, sedaj sem nabavil SONY-jev VEGAS pro 8, ima pa eno pomanjkljivost. Narejenih videov noce shraniti v windovsu prepoznavnih formatih kot npr. WMV, AVI, MPG,... . Ali ima kdo izkusnje s tem programom oz. ali kdo priporoca - uporablja kakega drugega.
Uporabniški avatar
Berdon

Št.: 1490
Kraj: Koper
Izkušnje: akv.19let, morska 2leti

Re: PROGRAM ZA OBDELAVO VIDEA

OdgovorNapisal/-a Berdon dne 28 jul 2008 23:42

Še nekaj preimerov, kaj vse zmore:

1.primer
2.primer
3.primer
4.primer
5.primer

Program je super, ima praktično vse in še več, kar se lahko zahteva od programa za oblikovanje - obdelovanje videa!!! :thumbleft: . Je pa nekoliko težji za uporabo, kot npr MOVIE MAKER ali kaj podobnega :scratch: .

berdon Napisal/-a: ...ima pa eno pomanjkljivost. Narejenih videov noce shraniti v windovsu prepoznavnih formatih kot npr. WMV, AVI, MPG,... .

Malo sem se zmotil. Podpira praktično VSE :shock: .
Uporabniški avatar
Berdon

Re: PROGRAM ZA OBDELAVO VIDEA

OdgovorNapisal/-a Berdon dne 08 okt 2008 22:36

No še nekaj prehodov med posnetki z dodano glasbo...

Slika

bo pa potrebno še marsikaj prebrati in prelistati zato, da bi lahko program dobro uporabil
Uporabniški avatar
Berdon

Vrni se na Fotografija