Predstavitev meseca Novembra 2004 - Dark

Predstavitev akvarijev po mesecih

OdgovorNapisal/-a Bojan dne 20 dec 2004 0:07

Primerjava obeh slik, ki prikazujeta spremembe v obdobju enega meseca, je prav zanimiva. V oči najbolj bode , da je kar precej kamnitih koralnjakov rodu Acropora zraslo v le enem mesecu.
Uporabniški avatar
Bojan

Št.: 9306
Kraj: Ljubljana
Izkušnje: akv. 34let, morska 16let

OdgovorNapisal/-a Clownfish dne 20 dec 2004 0:11

Ja neverjetno...
Uporabniški avatar
Clownfish
Administrator

Št.: 8770
Izkušnje: akv. morska 17let

OdgovorNapisal/-a Dark dne 20 dec 2004 1:09

Bojan Napisal/-a:Primerjava obeh slik, ki prikazujeta spremembe v obdobju enega meseca, je prav zanimiva. V oči najbolj bode , da je kar precej kamnitih koralnjakov rodu Acropora zraslo v le enem mesecu.

Nekaterim rastejo 'fragi' Acropor leta in leta, drugim pa jih gojijo v Indoneziji. Poznati je potrebno le sistem, kako priti do njih. Ali nisem tudi v tej niti zapisal, da bom sedaj, ko imam v akvariju ustvarjene dobre pogoje, kupoval samo zelo barvite primerke? Zato je tudi takšna razlika le v mesecu dni! Veseli me, da tri Acropore in en Tube Worm tako spremenijo akvarij…
Uporabniški avatar
Dark

Št.: 1477
Kraj: Maribor

Pozdravljeni

OdgovorNapisal/-a ROBERT dne 24 dec 2004 13:53

Jaz sem se zaljubil v ta akvarij vse čestitke za tako lep akvariji.Imam pa eno vprašanje koliko te je stalo vse skupaj( približno )
Uporabniški avatar
ROBERT

Št.: 470
Kraj: Ptuj
Izkušnje: 9 let sladk.,1let.morski

Re: Pozdravljeni

OdgovorNapisal/-a Dark dne 24 dec 2004 19:19

ROBERT Napisal/-a:Jaz sem se zaljubil v ta akvarij vse čestitke za tako lep akvariji. Imam pa eno vprašanje koliko te je stalo vse skupaj( približno )

Robert, pozdravljen! Hvala lepa za čestitke. Veseli me, da ti je moj akvarij všeč. Kot je zapisal Bojan, je še veliko lepši v živo. Ko boš v Mariboru, si dobrodošel.
Stroške za akvarij pa sem že zdavnaj nehal seštevati…
Uporabniški avatar
Dark

OdgovorNapisal/-a IvicaA dne 29 dec 2004 20:11

Nedavno sva bila z Bojanom pri Dark-u. Čeprav sem njegov akvarij že videla na sloreefu, sem bila prijetno presenečena, saj je v resnici najmanj tako lep, če ne še lepši kot na sliki, kar pa ni pogosto. Prava paša za oči!
Uporabniški avatar
IvicaA

Št.: 3

OdgovorNapisal/-a Dark dne 01 jan 2005 14:05

Ivica Napisal/-a:Nedavno sva bila z Bojanom pri Dark-u. Čeprav sem njegov akvarij že videla na sloreefu, sem bila prijetno presenečena, saj je v resnici najmanj tako lep, če ne še lepši kot na sliki, kar pa ni pogosto. Prava paša za oči!

Draga Ivica! Tvoje pohvale sem resnično vesel.
Uporabniški avatar
Dark

OdgovorNapisal/-a Grega dne 08 jan 2005 20:32

Ko sem videl ta akvarij sem čist not padu. kaj takega še nisem videl. vsaka čast.
Uporabniški avatar
Grega

Št.: 737
Kraj: Slov.Konjice
Izkušnje: morska od 2005

OdgovorNapisal/-a Dark dne 08 jan 2005 22:53

GREGA Napisal/-a:Ko sem videl ta akvarij sem čist not padu. kaj takega še nisem videl. vsaka čast.

Grega, hvala!
Uporabniški avatar
Dark

OdgovorNapisal/-a Iztok G dne 12 nov 2005 15:34

Dark imam vprašanje za vas, zanima me glede omarice... Je delana po naročilu? Če ja, imate mogoče tloris (vsaj okvirno, kje so ojačitve, debelina ploskev, noge)?
Uporabniški avatar
Iztok G

Št.: 295
Kraj: Dravograd

OdgovorNapisal/-a Dark dne 12 nov 2005 23:53

Iztok G Napisal/-a:Dark imam vprašanje za vas, zanima me glede omarice... Je delana po naročilu? Če ja, imate mogoče tloris (vsaj okvirno, kje so ojačitve, debelina ploskev, noge)?

Omarica je narejena po naročilu - jutri bom dodal še sliko!
Uporabniški avatar
Dark

OdgovorNapisal/-a Dean dne 13 nov 2005 2:28

Čestitam za lep akvarij!

... n po tem kar vidim, Trigon sploh ni tako slaba ideja, ali bolje reči izgleda prav presenetljivo vredu. Zakaj tako odkrivanje tople vode v špinji z moje strani? - Zato ker mi sicer kotni akvariji niso bili nikoli prav posebej všeč.
To je živ dokaz, da ni nič "zaprmejdun" v življenju ;)

Dark, kar tako naprej!
Uporabniški avatar
Dean

Št.: 814
Kraj: Primorska - Solkan - Bilje

OdgovorNapisal/-a Fast dne 13 nov 2005 11:57

Dean Napisal/-a:Čestitam za lep akvarij!

... n po tem kar vidim, Trigon sploh ni tako slaba ideja, ali bolje reči izgleda prav presenetljivo vredu. Zakaj tako odkrivanje tople vode v špinji z moje strani? - Zato ker mi sicer kotni akvariji niso bili nikoli prav posebej všeč.

Dark, kar tako naprej!

Že,že, samo so se ljudje kar namučili, da so dobili ustrezno močno osvetlitev.Ti akvariji so ponavadi tudi višjih dimenzij in je toliko večji problem razsvetljava.
Kaj ne Dark?
Uporabniški avatar
Fast

Št.: 1215
Izkušnje: marine 5 +

OdgovorNapisal/-a Iztok G dne 13 nov 2005 12:11

Dean Napisal/-a:Čestitam za lep akvarij!

Dark, kar tako naprej!

Za mene je edina varianta, ki pride v poštev... Imam izredno neugodno postavitev oken v dnevni ($%#!&* arhitekti in njihove ideje :evil: ) Ampak je pa atraktiven akvarij :D

Dark, super komaj čakam. Objavite še kakšne slike celotnega akvarija
Uporabniški avatar
Iztok G

Št.: 295
Kraj: Dravograd

OdgovorNapisal/-a Dark dne 16 nov 2005 23:50

Iztok G Napisal/-a:Dark, super komaj čakam. Objavite še kakšne slike celotnega akvarija

Iztok! Dodajam zadnjo sliko akvarija, slika podnožja pa še sledi...

15. november 2005

Slika

Za kotni akvarij sem se odločil iz podobnega vzroka kot Iztok - prostorska omejitev. Akvarij ima tako pozitivne - kot negativne strani - tako kot vse v življenju.
Zadnjič spremenil Dark, dne 17 nov 2005 0:05, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
Dark

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Predstavljamo akvarije