Spletna knjigarna Book Depository

Knjige, revije, spletne strani, knjižnice, TV oddaje

Spletna knjigarna Book Depository

OdgovorNapisal/-a Imperator dne 15 jun 2010 17:42

V petek sem preko spletne knjigarne Book Depository naročil dve knjigi, bolj za šalo, kot za res....In glej ga zlomka, čez štiri dni, vmes je bil še vikend.... :D :D , me dobesedno na domačem predpražniku čaka knjiga, ki je bila odpremljena še isti dan kot je bilo izvedeno plačilo...Plačal sem enostavno preko PAYPAL-a...

HITRO, ENOSTAVNO, POCENI in BREZ STROŠKOV POŠILJANJA!!!!![b]

To je povezava do spletne knjigarne:

http://www.bookdepository.co.uk/

Ena izmed naročenih knjig je bila:

http://www.bookdepository.co.uk/book/97 ... re-You-Die

Enostavno težko razumem, da za 14,27EUR dobiš knjigo trde vezave, s 224 stranmi, na dom.....Kolikšen je potem zaslužek vsakekega v verigi(avtor, založnik, tiskar, prodajalec, poštna služba)???????

Sem resnično pozitivno presenečen

Če bo še kdo naročil kaj zase, naj prosim šporoča o svojih izkušnjah....

PS:Zmotilo me je le to, da je bila knjiga na predpražniku, ker ni bilo ob dostavi nikogar doma...Lahko bi se zgodilo, da bi koga zasrbeli prsti in jaz bi krivil prodajalca, da me je po domače na....
Uporabniški avatar
Imperator

Št.: 221
Kraj: Ljubljana
Izkušnje: 11let

Re: Spletna knjigarna Book Depository

OdgovorNapisal/-a Clownfish dne 15 jun 2010 18:36

imperator Napisal/-a:PS:Zmotilo me je le to, da je bila knjiga na predpražniku, ker ni bilo ob dostavi nikogar doma...Lahko bi se zgodilo, da bi koga zasrbeli prsti in jaz bi krivil prodajalca, da me je po domače na....

Uf.. škoda da nisem šel mimo.. :oops:
Zdej mi boš "moral" pa kar posoditi to knjigo.. :wink:
Uporabniški avatar
Clownfish
Administrator

Št.: 8772
Izkušnje: akv. morska 17let

OdgovorNapisal/-a Bojan dne 15 jun 2010 19:48

Hvala za povezavo.

Omenjena knjigarna je resnično zelo cenovno ugodna in res je težko razložiti kako je možno poslovati s takšnimi cenami. Glede na to, da nisem nikjer zasledil podatka, da so dobrodelna organizacija, je očitno edina logična razlaga v zelo visokih nakladah in posebnih pogodbah s pošto.
Uporabniški avatar
Bojan

Št.: 9306
Izkušnje: akv. 34let, morska 16let

OdgovorNapisal/-a Imperator dne 15 jun 2010 20:51

Mogoče še ena malenkost ob prijavi in vnosu svojih podatkov....Izogibajte se čžš v osebnih podatkih in naslovih. Ko sem jaz videl na koga in kateri nasov mi pošiljajo... :shock: , sem bil resnično zaskrbljen, če bo poštna služba uspešno rešila ta "rebus" a očitno so vajeni vsega hudega...

Bojan Napisal/-a:Omenjena knjigarna je resnično zelo cenovno ugodna in res je težko razložiti kako je možno poslovati s takšnimi cenami. Glede na to, da nisem nikjer zasledil podatka, da so dobrodelna organizacija, je očitno edina logična razlaga v zelo visokih nakladah in posebnih pogodbah s pošto.

Tudi sam sem najprej naredil primerjavo z Amazonom in cene so precej ugodnejše že ob nakupu, potem pa še brez poštnine....In tudi to je zanimivo, da ne čakajo, da bi zbrali celotno naročilo in ga zapakirali kot en paket in poslali. Vsaka knjiga pride zase. Zapakirana pa je bila v dvojno kartonsko embalažo....notranja povsem po meri knjige in zalepljena na sredino zunanje embalaže, ki je bila zgoraj in spodaj kakšne 3 cm daljša, tako da se ob transportu nikakor ne morejo poškodovati vogali in robovi knjige.... :bounce:
Uporabniški avatar
Imperator

Št.: 221
Izkušnje: 11let

Vrni se na Literatura in ostali viri informacij